Myszka Mickey – postać, która zaskarbiła sobie sympatię wielu dzieci

Postacie Disneya od lat cieszą się ogromną popularnością nie tylko wśród dzieci ale również wśród dorosłych. Mimo, że grono ich bohaterów stale się powiększa to postacie takie jak Myszka Mickey, Pluto czy Goofy skradły serca maluchów na całym świecie. Bajkowych bohaterów możemy spotkać dzisiaj na wielu przedmiotach codziennego użytku. Również dorośli chętnie korzystają z ich wizerunku chociażby na koszulkach.

Dzisiaj jednak pod lupę bierzemy zabawki dla dzieci z motywem myszki Mickey. Na pewno marzy o nich niejeden miłośnik bajkowej postaci, którą z uwielbieniem ogląda na szklanym ekranie. Jak już wcześniej zostało wspomniane, motyw Mickey Mouse wykorzystywany jest na wielu przedmiotach codziennego użyty a sam wybór zabawek z wizerunkiem uroczej myszki jest naprawdę ogromny. W dzisiejszym artykule dajemy kilka propozycji na prezent dla maluchów zafascynowanych myszką Mickey i jej przyjaciółmi.

Jakie zabawki dla malucha, który jest zafascynowany Myszką Mickey?

Wybierając zabawki dla naszego dziecka, przyjrzyjmy się im dokładnie i upewnijmy się, że są one oryginalne. Często bowiem zdarza się, że sprzedawcy żerują na niewiedzy klientów oferując im marne repliki. Jeśli maluch jest prawdziwym fanem Myszki Mickey a w jego ręce trafi jej podróbka na pewno wychwyci różnice.

Każdy miłośnik bajkowej myszki powinien posiadać klocki z jej motywem. Dzieciaki uwielbiają klocki – to zabawka, która nie tylko gwarantuje im solidną porcję rozrywki ale również pozytywnie wpływa na ich rozwój a w szczególności – motorykę mniejszą. Dzieci ćwiczą ruchy dłoni, palców jak i całej ręki. Poza tym zabawa z klockami pobudza wyobraźnię i kreatywność naszego malucha. Polecane są one jednak młodszym brzdącom , szczególnie jeśli chodzi o zestawy Lego Duplo.

Świetnie sprawdzą się także bajkowe puzzle. Różnią się od siebie liczbą elementów, poziomem trudności czy obrazkami, które przedstawiają po złożeniu. Mają jednak jedną wspólną cechę – znajdziemy na niej wizerunek myszki Mickey.

Najmłodsze brzdące z pewnością ucieszą się także z maskotki myszki Mickey która będzie ich najlepszą przytulanką.

Jeśli interesują Cię również porady dotyczące higieny i pielęgnacji skóry dziecka oraz artykuły o tematyce kosmetycznej zerknij na https://blog.esentire.pl/