Zabawki z Harry’ego Pottera

Harry Potter w ciągu kilku lat zawojował świat. Do dziś kolejne już pokolenie dzieci nie wyobraża sobie bez niego życia. Co im kupić?
Do tej pory wyszło już dziesięć filmów z serii, liczne dokumenty, a do drugie tyle książęk. Dodatkowo można dokupić albumy, książki z naklejkami czy pamiętniki i notesy z postaciami z Harry’ego Pottera. Jest i seria gier komputerowych, które mają niezłe recenzje.
Najpopularniejsze zabawki z Harry’ego Pottera to figurki Rona, Hermiony, Harry’ego i innych bohaterów. Można się nimi bawić podobnie, jak lalkami czy figurkami z filmów akcji. Mogą też być częścią kolekcji i stać na półce. Starszego fana książek ucieszy też replika zamku Hogwart.
Istnieją też klocki Lego z serii Harry Potter, pozwalające wybudować samodzielnie słynny zamek Hogwart. Dla starszych dzieci jest też gra planszowa. Jeśli dziecko chce przebrać się na bal za jedną z postaci z książki, bez trudu znajdzie tą najbardziej do siebie podobną. Proste przebranie można znaleźć w sklepie lub zrobić samemu – wystarczą okulary „zerówki” , błyskawica na czole i peleryna.